Ota yhteyttä

Netsecure Oy

Mukkulankatu 19 (Isku Center)
15210 Lahti

Toimisto avoinna: arkisin klo 8-16
Tukipalvelut sopimusasiakkaille avoinna kaikkina vuorokauden aikoina

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa:etunimi.sukunimi@netsecure.fi

Y-tunnus: 2060883-0

Myynti

Petri Kärkkäinen

Petri Kärkkäinen
Toimitusjohtaja, yritys, asiantuntijapalvelut, myynti
petri.karkkainen@netsecure.fi
040 759 9987

Sami Kemppainen

Sami Kemppainen
Yritysmyynti

sami.kemppainen@netsecure.fi
044 762 9138

Petteri Kuittinen
Yritysmyynti

petteri.kuittinen@valtti.com
040 551 4383

Asiantuntijapalvelut

Mikko Malmberg

Mikko Malmberg
Projektijohtaja
mikko.malmberg@netsecure.fi
050 518 4414

Mikko Pölkki
Tekninen johtaja
mikko.polkki@netsecure.fi
044 521 6597

Mikko Metso

Mikko Metso
Järjestelmäasiantuntija
mikko.metso@netsecure.fi
040 561 8898

Lauri Halonen

Lauri Halonen
Järjestelmäasiantuntija
lauri.halonen@netsecure.fi
040 521 7449

Tomi Aaltonen

Tomi Aaltonen
Järjestelmäasiantuntija
tomi.aaltonen@netsecure.fi
044 703 1446

Jami Rötkö

Jami Rötkö
Järjestelmäasiantuntija
jami.rotko@netsecure.fi
0400 380 018

Niklas Vaari

Niklas Vaari
Tekninen tuki
niklas.vaari@netsecure.fi
044 722 9044

Teemu Harjula

Teemu Harjula
Järjestelmäasiantuntija
Kouvolan toimipiste
teemu.harjula@netsecure.fi
050 380 2727

Henri Rouvali

Henri Rouvali
Tekninen tuki
henri.rouvali@netsecure.fi
044 734 8721

Ota yhteyttä